logo

YATIRIMLAR

EMLAK İSTİMLAK BİRİMİ
Güner  DAYAL Uzman (Harita Mühendisi) 1272
Nermin  ÇAVUŞ Uzman 1236
Kübra ENGİN YILDIRIM Hemşire 1204
Çağıl  HAYIRLI Teknik Personel 1204
Emel  KÖYBAŞI Teknik Personel 1291
Mustafa Melih ÖZYURT Teknik Personel 1291
Mine  ZENGİN Teknik Personel 1291
Sevtap  BAĞÇECİK Teknik Personel 1204
Nurcan  DİNÇER BSKE 1236
İsmail Emre  ÇİÇEK VHKİ 1204
YATIRIM PLANLAMA VE İZLEME BİRİMİ
Halide  DİREK Uzman (Birim Sorumlusu) 1250
Derya  UÇAK Uzman (Mimar) 1232
Alparslan  SAYÇİN Hemşire 1219
Ayşe Semiha  GÖRGÜLÜ Hemşire 1206
Ziyneti  KOYUNCU VHKİ 1238
Elif  KONUK DURAK Grafiker 1203
Burcu  YAYLA TOPRAK BSKE 1206
Selim  ÖZER BSKE 1202
Vildan  YÜKSEL BSKE 1202
ETÜT PROJE BİRİMİ
Vedat  KILIÇ İnşaat Mühendisi (Birim Sorumlusu) 1208
Emine  ŞAHİN GÜNEŞ Mimar 1271
Yusuf  DURNAGÖL İnşaat Mühendisi  1292
Celal  ŞAKAR Makine Mühendisi  1227
Erkan  ÖNCEL İnşaat Mühendisi  1271
Zehra  ŞEN Mimar 1205
Burcu  ONAT Mimar 1271
Gamze  KARATAŞ Mimar 1271
Ayça  ULKAT Mimar 1276
Ceyda Yağmur GÜMÜŞKANAT Mimar 1276
Süleyman  ALBAYRAK Mimar 1276
Hava  ÇENGEL BSKE 1271
TEKNİK DENETİM BİRİMİ
Lale SARP SUCUOĞLU Mimar (Birim Sorumlusu) 1214
Fatih  GÖZÜM İnşaat Mühendisi  1213
Hamit  AKTAŞ Elektrik Mühendisi 1213
Hüsamettin  AVŞAR Makine Mühendisi  1213
Tülay  KÖYBAŞI İç Mimar   1213
Çiğdem KIRVELİ İç Mimar  1213
Serpil  ÖZGEN VHKİ 1213
Yeşim  KÖSEOĞLU Mimar 1213
YAZI İŞLERİ BİRİMİ
Mustafa  ÇERİ Memur (Birim Sorumlusu) 1246
Esendal  GÜLEÇ Hemşire 1207
Muhammet Nafi  BİLGİN BSKE 1207
Büşra  ELVEREN BSKE 1260
Güler  SEVİM VHKİ 1256
Sezai  ÇELİK VHKİ 1260
Seyhan  IRMAKLI BSKE 1256
Ümit  KARAKUŞ BSKE 1208
YAPIM ONARIM BİRİMİ
İlker  AKSOY İnşaat Mühendisi (Birim Sorumlusu) 1228
Ahmet  KONCA  Elektirik Mühendisi 1215
Cemil  DOĞAN Elektirik Mühendisi 1221
Erhan  AKTI Makine Mühendisi  1215
Hayri Onur  BAYRAK Elektrik Elektronik Mühendisi 1290
Şenol  KATI Elektronik Teknikeri 1282
Özal  AKBACAK Tekniker 1241
Aslan  GÜNEL Tekniker 1241
Tuncay  SABREDEN Tekniker 1241
Olgun  YURTSEVEN Teknisyen 1220
Mehmet  SÖNMEZ İnşaat Mühendisi 1215
Erdal  TEKELİ Makine Mühendisi  1245
Ercan  ALTINBAŞ Makine Mühendisi  1215
Fatih  KASAP İnşaat Mühendisi 1212
Mehmet  USTA Makine Mühendisi  1269
Engin  BAKIRCI İnşaat Teknikeri 1233
Ali Furkan  ÇALIŞKAN İnşaat Mühendisi 1233
Habibe Gülçin  ÇAKIRÖZ BSKE 1213
İDARİ İŞLER
Hamza  ASLANTAŞ Memur (Bina Amiri) 1210
Cafer  BALKIŞ Sekreter 1222
Zeki  DEMİR VHKİ 1296
Fuat  KÖPRÜLÜ İşçi 1210
Yusuf  TİRTOM Şoför 1210
Zekeriya  HÜYÜK Memur 1210
Döndü  YALÇINKAYA Temizlik Personeli 1234
Emine  AKGÜN Temizlik Personeli 1234
İsmail  TÜLEK Temizlik Personeli 1234
Mehmet  ZEYREK Temizlik Personeli 1234
Serdar  YAŞAR Temizlik Personeli 1234
Birsen  ÖZKAYA Temizlik Personeli 1234