İl Sağlık Müdürü Prof. Memişoğlu, Dr. Siyami Ersek Devir Tesliminde

Yayın Tarihi : 16.02.2017

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticilik devir teslim törenine katıldı. Uz. Dr. Emrah Bozbeyoğlu görevini, Doç. Dr. Cevdet Uğur Koçoğulları’na devretti. Devir teslim töreninde, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Memişoğlu’nun yanı sıra; Anadolu Kuzey Bölgesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Kamil Özdil, Anadolu Güney Bölgesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Lütfullah Orhan, sağlık yöneticileri ve çalışanları yer aldı.

“Görev değişimi, Dr. Siyami Ersek’e hayırlı olsun.”

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bu haline gelmesinde emeği olan, özveri ile sağlık hizmeti sunan her bir bireye teşekkür ederek, konuşmasına başlayan Memişoğlu, “ Bu salonu dolduran herkese, hastanenize sahip çıktığınız için teşekkür ediyorum. Bu hastanemiz ile Anadolu Kuzey Bölgesi Genel Sekreteri iken her zaman gurur duydum. Türkiye'nin gururu olan bir hastaneye sahip olmakla da övündük. Yeni bir yönetici göreve başlıyor. Allah yar ve yardımcısı olsun. Yöneticilik, hakkı ile yapılacaksa zor bir iştir. Bu görev değişimin, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne hayırlı olmasını diliyorum. “ dedi.

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nun konuşmasının ardından, görevini tamamlayan Uz. Dr. Emrah Bozbeyoğlu’na ve yeni görevinin hayırlara vesile olması temenni edilerek, Doç. Dr. Cevdet Uğur Koçoğulları’na çiçek ve plaket takdim edildi.


Resmi Görmek için

Tıklayınız

Resmi Görmek için

Tıklayınız

Resmi Görmek için

Tıklayınız

Resmi Görmek için

Tıklayınız