10. Rize Tanıtım Günleri Maltepe'de düzenlenen törenle başladı


Yayın Tarihi : 22.09.2017

İstanbul'da Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF), Rize Valiliği ve Rize Belediyesinin desteği ile ''10. Rize Tanıtım Günleri'' başladı.

Maltepe sahilindeki etkinliğe; Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Akif Hamzaçebi, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, RİDEF Genel Başkanı Recep Albayrak, RİDEF Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Kaymakamları ve İlçe Belediye Başkanları, Belde Belediye Başkanları, Kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Muhammed Atak ve protokol üyeleri, kurulan stantları, Sağlık Tarama ve Tedavi Tırlarını gezerek, vatandaşlarımıza sunulan; ( işitme testi, diş ünitesi ve göz ünitesi, MHRS, SABİM, akılcı ilaç kullanımı ve organ bağışı konularına yönelik) hizmetler hakkında bilgi aldı.

Sağlık Tarama ve Tedavi Tırları , 20-24 Eylül tarihlerinde 10. Rize tanıtım günleri kapsamında, Maltepe Etkinlik Alanında vatandaşlarımıza hizmet sunacaktır, tüm vatandaşlarımız davetlidir.


Resimler için tıklayınız


Duyurular
e-Kütüphane
MHRS Randevu
Evrak Takip